تبليغات X

تعمیرات لوازم خانگی
سرویس وبلاگدهی بیان
سرویس وبلاگدهی ویکی بلاگ
کلیک ویو
لباس پرستاری
نظافت منزل
خرید فولاد
تشک رویا
سایت ایران ملک
سایت گمیابی
نمایندگی بوش
نمایندگی آاگ
چت باران
دانلود تحقیق
دانلود مقاله
دانلود جزوه
دانلود پیشینه تحقیق
دانلود مقاله و تحقیق
دانلود طرح های توجیهی
دانلود بهترین مقالات
دانلود مقاله رایگان
دانلود مقاله
دانلود بهترین مقالات
دانلود تحقیق
دانلود مقاله
دانلود تحقیق و مقاله

پاورپوینت ضوابط طراحی استخرها
عناوین مطالب

پاورپوینت ضوابط طراحی استخرها

پاورپوینت ضوابط طراحی استخرها

دانلود پاورپوینت ضوابط طراحی استخرها

پاورپوینت ضوابط طراحی استخرها
دسته بندی فایلهای با ارزش سایر رشته ها
فرمت فایل pptx
حجم فایل 5453 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 109

. استخر به مجموعه ای از ابنیه، لوازم، تجهیزات و امكانات اطلاق می شود كه با هدف : آبتنی كردن، شنا كردن،شیرجه زدن، آموزش شنا و دیگر مقاصد تفریحی ایجاد شده است . ابنیه این مجموعه ، از وسایل و مواد معمول بنایی نظیر : سیمان، آجر، فلز و سایر مواد غیر قابل نفوذ و مقاوم ساخته شده است كه می توان آن را به صورت خصوصی مسكونی و یا عمومی طراحی و اجرا نمود استخرهای شنا برحسب نوع فعالیت آموزشی، تمرینی، مسابقه ای، تفریحی و یا درمانی) تقسیم بندی شده و بر همین اساس دارای ویژگی هایی خواهند بود كه باید از ابتدای برنامه ریزی و طراحی مدنظر قرار گیرد.

•استخرها ممكن است یك منظوره ویژه یك نوع فعالیت ویا چند منظوره كه امكان فعالیتهای مختلف را فراهم می كند، در نظر گرفته شود. استخرها همچنین ممكن است به صورت مجموعه پیوسته وناپیوسته طراحی شود به گونه ای كه استخرهای پیوسته در شكل هایی مانند T و z و L و یا مشابه و استخرهای ناپیوسته به صورت مجموعه ای از چند استخر یك منظوره در جوارهم در نظر گرفته می شود.

•استخرهای پیوسته با وجود ظاهر یك پارچه امكان تفكیك را به راحتی فراهم می كند ودرصورت نیازهربخش، عملكرد استخر یك منظوره را نیز ارایه می نماید. •

•با توجه به شرح فوق استخرهای شنا ممكن است سرپوشیده ویا روباز نیز ساخته شود كه در هر دو حالت شامل ویژگی های فوق نیز می گردد استخرهای روباز با وجود هزینه كمتر ساخت و نگهداری نسبت به استخرهای سرپوشیده و با وجود بهره برداری از طبیعت آزاد، گل درعمل كارایی لازم را در مقایسه با استخرهای سرپوشیده ندارد، به گونه ای كه دوره كوتاه  بهره برداری در طول سال سبب پیامدهای زیر می شود:

•1. رها شدن كلیه تاسیسات استخر در بیشترین ایام سال • •2. بی توجهی به تامین پرسنل دائم و موظف • •3. نبود سیستم مشخص حفاظت و نگهداری از تاسیسات •

دانلود پاورپوینت ضوابط طراحی استخرها


درباره نویسنده

نظرات

آخرین نظرات ثبت شده برای این مطلب را در زیر می بینید:
بخش نظرات برای پاسخ به سوالات و یا اظهار نظرات و حمایت های شما در مورد مطلب جاری است.
شما نیز نظری برای این مطلب ارسال نمایید:
نام شما
ایمیل
وب سایت
کد امنیتی *